Netkitap
Üyelik Sipariş İzleme Alışveriş Sepetim Favorilerim
Sepetim (0) 
Kitap Kelepir Topluluk
ara
Kitap   Cinius Yayınları   Roman   Işıl Ertören David   Mutluluğu Ararken
 

Mutluluğu Ararken  

Işıl Ertören David
ŞİMDİ SATIN AL
Etiket: 23,00 TL
Cinius Kitap Kulübü Ederi: 13,80 TL
telefondan alışveriş 201906

Yayinevi/DiziYayinevi: Cinius Yayınları
Baskı Tarih: Nisan 2019
Sayfa: 170
Indirim: %40

Bu kitaba oy verin:
Yorum Yaz


Kitap Hakında

Ürün Ayrıntısı

Yayinevi: Cinius Yayınları
Dizi: Roman

Baskı Tarih: Nisan 2019

Sayfa: 170

İndirim: %40

Boyut: 13x19,5 cm

Hamur: 2

Etiket: 23,00 TL

Cinius Kitap Kulübü Ederi: 13,80 TL

Arka Kapak

İlkay, Gülay ve Sonay birbirleriyle kan bağı olan üç genç kadındır. Fakat hayat onlara farklı yollar çizmiştir. Bu yollarda onlar mutluluğu ararken bazen hayatın önlerine çıkardığı güçlüklerle boğuşmak zorunda kalacaklar, bazen de büyük hatalar yapacaklardır.

İsviçre, Türkiye ve Güney Afrika üçgeninde geçen bu hikayede İlkay muhafazakar babasına karşı durabilecek midir; Gülay yaptığı büyük hatadan ders alıp sonunda doğru yolu bulacak mıdır; Ya Sonay ilk aşkının hayal kırıklığından kurtulup uzak diyarlarda tekrar mutluluğu yakalayabilecek midir?

Büyük bir aile sırrının deşifre olmasıyla şok yaşayan bu üç genç kadın kültür farklılıkları, önyargılar, tutucu fikirlere karşı aşklarına tutunmaya çalışıp kendi gelecekleri için önemli kararlar vermek zorunda kalacaklardır.


Yazarla Tanışma

Yaşam Öyküsü
Işıl Ertören David, 1965 yılında Bafra'da doğdu. Ortaöğrenimini İstanbul Kandilli Kız Lisesinde tamamladıktan sonra, Ankara Üniversitesi Dil-Tarih ve Coğrafya Fakültesi psikoloji bölümünden mezun oldu. Daha sonra endüstri psikolojisi alanında İngiltere'nin Galler Üniversitesi, Cardiff Kolejinde mastırını, Bristol Üniversitesin de ise doktorasını yaptı. Doktora sonrası Türkiye'ye dönerek bir müddet Samsun'da 19 Mayıs Üniversitesi, Fen-Edebiyat Fakültesi psikoloji bölümünde öğretim görevlisi olarak çalıştı. 1998 yılında bu görevinden ayrılarak, İsviçre'ye taşındı. Yazar halen İsviçre'nin Cenevre şehirinde yaşamakta olup, evli ve iki çocuk annesidir.
 
 
 
Yorumlar
 
Henüz kimse kitap hakkında yorum yapmadı. İlk yorum sizden gelsin!
 
Yanıt:
Bilgisiniz
Adınız:  E-posta:  
Bulunduğum Yer:
   
İlgili Konular
 
İlgili Konulardan Kitaplar
 
Yayınevinin Diğer Kitapları